Лекція «Основні права споживача. Як їх захищати»

У рамках двосторонньої програми «Освітньо-практичний трансфер» 29 листопада 2017 року на економічному факультеті ДВНЗ УДХТУ голова громадської організації «Служба захисту прав споживачів України» Грищенко Геннадій Федорович провів лекцію для студентів економічних спеціальностей на тему «Основні права споживача. Як їх захищати».

Протягом лекції запрошеним спікером розглядалися практичні аспекти реалізації та захисту прав споживачів під час придбання, замовлення або використання продукції, товарів, робіт, послуг, які реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб.

Крім цього, питання, яким була приділена увага під час лекції, стосувалися особливостей розгляду спірних питань, котрі можуть виникати під час порушення прав споживачів, та нормативної бази, що регламентує права споживачів в Україні.

Наприкінці лекції студенти та присутні на лекції викладачі кафедр економічного факультету університету жваво ставили запитання Геннадію Федоровичу, цікавилися порадами запрошеного фахівця стосовно поведінки споживачів у конкретних ситуаціях.

У разі наявності питань у сфері захисту прав споживачів можливо звернутися за консультативною допомогою до громадської організації «Служба захисту прав споживачів України»:

49000, м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого (Плеханова), 16, оф. 15, тел. 056-374-38-47, 095-816-39-11, 068-638-28-48, 063-681-61-82, ел. пошта: [email protected]