Крок у доросле магістерське життя

29 січня 2019 року у залі засідань Вченої ради ДВНЗ УДХТУ відбулося урочисте вручення дипломів магістрам економічного факультету денної та заочної форми навчання випуску 2019 року.

Зала була заповнена повністю значною кількістю випускників-магістрів і їхніх близьких та друзів, які прийшли розділити радість цього незабутнього дня. На святі панували щирі емоції, атмосфера тепла і гармонії.

Студентів привітали декан економічного факультету, к. е. н., доц. Чуприна Наталія Миколаївна, заступник декана з виховної роботи Журавель Віра Володимирівна, заступник декана з навчальної роботи Рубан Оксана Володимирівна, завідувач кафедри теоретичної та прикладної економіки, к. е. н., доц. Федулова Світлана Олександрівна і професор кафедри теоретичної та прикладної економіки, д. е. н., проф. Дубницький Володимир Іванович.

Бажаємо нашим випускникам-магістрам міцного здоров’я, натхнення, практичної реалізації набутих під час навчання у магістратурі знань, навичок та вмінь, подальших досягнень у всіх сферах життя, а також завжди на них чекаємо у стінах рідної Альма-матер.

Наші випускники-магістри – наша гордість!!! Вони талановиті, наполегливі, креативні. Крім цього, всі вони не тільки дипломовані магістри, а ще й гарні люди та особистості.

У добру путь!