+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49, + 38 (096) 651 – 73 – 94 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

Ярмарок вакансій

12 квітня 2017 року в ДВНЗ «Український державний хіміко – технологічний університет» був проведений «Ярмарок вакансій-2017».

Необхідність проведення такого заходу обумовлена завданням удосконалювання системи вищої освіти, одним з аспектів якого стає розширення контактів ВНЗ з роботодавцями.

У ДВНЗ УДХТУ існує постійне співробітництво з керівниками підприємств та організацій, багато з яких є випускниками нашого вузу. Ефективне працевлаштування випускників не можливе без тісного звязку з асоціацією роботодавців міста, області, регіону. Це дозволяє ДВНЗ УДХТУ визначити потребу у фахівцях на підприємствах різних форм власності, а также формує можливість укладання з роботодавцями відповідних угод щодо підготовки фахівців і їх працевлаштування. Основними механізмами співпраці вуза з роботодавцями є зустрічі з працівниками підприємств та листування, наприклад у формі запитів.

Під час проведення заходу студенти та випускники змогли більше дізнатись про вимоги роботодавців до знань та навичок молодих спеціалістів. Підприємства мали можливість зустрітися зі студентами, викладачами та керівництвом університету, запропонувати вакансії випускникам, розповісти про умови праці та можливість карєрного росту, провести співбесіди з ними, підібрати кваліфіковані кадри та сформувати перспективні бази даних кадрового резерву. Представники від підприємств виступили перед студентами, охарактеризували своє підприємство (показали презентацію виробництв), запросили випускників кафедри на роботу після закінчення університету.

Під час ярмарку спостерігалося тісний контакт роботодавців та запрошених студентів. Роботодавці відповіли на всі поставлені запитання, роз’яснили соціальну політику своєї організації. Кожен бажаючий отримав друковані інформаційні матеріали (буклети), підготовлені роботодавцями, в яких зібрана інформація про основні напрямки роботи. Студенти підготовили свої резюме, тому що воно збільшує шанси зацікавити фахівця з підбору персоналу власною кандидатурою та являє собою «візитну картку» студента.

В процесі роботи заходу представники підприємств та викладачі кафедр університету розглянули питання адаптації навчальних програм підготовки фахівців відповідно до вимог ринку праці, щодо практичної підготовки студентів та їх працевлаштування на довсторокову перспективу.

До ефективного механізму співпраці ДВНЗ УДХТУ з роботодавцями слід віднести наявність практики укладання договорів з базовими підприємствами відносно співпраці з ними щодо проходження виробничих та дипломних практик.

На «Ярмарку вакансій – 2017» були присутні представники таких підприємств
 • ВАТ «Дніпроважмаш»
 • ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод»
 • ТОВ «Першотравеньский машинобудівний завод»
 • ПрАТ «Інтеркерама»
 • ПАТ «Інтерпайп НТЗ»
 • ТОВ «Новомосковський посуд»
 • ПАТ «Ізюмський приладобудівний завод»
 • ТОВ «Дніпровський завод будівельних матеріалів»
 • ВАТ «Запорізький коксохімічний завод»
 • ДПГМЗ «Схід ГЗК»
 • ТОВ «Агрінол»
 • ПрАТ «Євраз ДМЗ»
 • ПАТ «Югцемент»
 • ТОВ компанія «Восток»
 • ДПНВО «Павлоградський хімічний завод»
 • ПАТ «Дніпроазот»
 • ПАТ «Укрсіббанк»
 • Обласний центр зайнятості та багато іншіх

Вважаємо, що «Ярмарка вакансій -2017» пройшла успішно і виконала свої задачі по ознайомленню великих підприємств з талановитою і перспективною молоддю ДВНЗ УДХТУ для подальшого працевлаштування.

ПрАТ « Євраз ДМЗ» представляла провідний фахівець з підбору персоналу Коваль Оксана Миколаївна. Підприємство розташовано в місті Дніпро, Україна, і є одним з провідних виробників чавуну, сталі і прокату. Важливими перевагами роботи для кожного в цьому місці є упевненість в завтрашньому дні і стабільна хороша заробітна плата.

ДВНЗ УДХТУ співпрацює з центрами зайнятості, щодо надання вакансій підприємств для працевлаштування студентів в період навчання і випускників університету. На «Ярмарку вакансій -2017» були присутні представники

Обласного центру зайнятості:

 • заступник директора – Малоіваненко Раіса Миколаївна,
 • начальник відділу з працевлаштування – Сальникова Тетяна Миколаївна,
 • начальник відділу з взаємодії з роботодавцями – Синякова Наталія Юріївна

Обласним центром зайнятості була надана інформація про активні вакансії по Дніпропетровській області. Кожен студент має можливість подивитися ці данні на сайті ДВНЗ УДХТУ.

Начальник відділу з підбору персоналу Ларіонова Людмила Геннадіївна та Поволяєва Ольга Сергіївна презентували ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод» та продемонстрували рекламний ролик про діяльність компанії. Підприємство із задоволенням бере наших студентів на виробничу практику.

ТОВ «Астра» в особі менеджера по персоналу Хмеленко Ірини Вікторівни зацікавлені в наших випускниках для подальшого працевлаштування та тісної співпраці у майбутньому.

Основними видами діяльності ПАТ “Таврійська будівельна компанія” є виробництво цегли силікатної, керамічної, добування глини і вапняку . Продукція ПАТ «Таврійська будівельна компанія» – традиційно символізує міцність і надійність, стабільність і довговічність. Це налагоджене виробництво міцного і екологічно чистого будівельного матеріалу – цегли. Виконавчий директор Кійко Геннадій Леонідович запрошує студентів для реалізації свого потенціалу.

ПАТ “ЮГцемент” (заступник директора філії з технологічного сервісуЛобунько Руслан Васильович)  (Миколаївська обл., смт. Ольшанське) презентували своє підприємство та зарекомендували себе як успішну та активно розвиваючу компанію. З 01 січня 2016 року цементні підприємства об’єднались в одну юридичну особу – Публічне акціонерне товариство «Дікергофф Цемент Україна» із філіями «Волинь-Цемент» та «ЮГцемент». Продукція підприємства широко використовується при будівництві суднобудівних і глиноземних заводів, портових споруджень, атомних електростанцій, доріг, житла, сільськогосподарських і культурно-побутових об’єктів. 

Багато випускників нашого університету працюють на ДП ГМЗ «Схід ГЗК» (М. Жовті Води). На «Ярмарку вакансій -2017» представники підприємства : головний інженер Жушман Віталій Анатолійович, головний технолог Пільчик Володимир Вікторович, начальник виробництва Кравченко Олександр Борисович, знайомили студентів з діяльністю компанії і перспективами кар’єрного росту.

На Ярмарку вакансій була представник одного з найстаріших підприємств у хімічній галузі країни

ПАТ «ДНІПРОАЗОТ» – заступник начальника відділу кадрів Доліна Ольга Павлівна.

Сьогодні ПАТ “ДНІПРОАЗОТ” є єдиним підприємством в Україні з виробництва рідкого хлору, який застосовується для стерилізації питної води і очищення стічних вод. Підприємство є провідним постачальником мінеральних добрив (аміак, карбамід і аміачна вода); продуктів базової хімії (їдкого натрію і синтетичної соляної кислоти); гіпохлорита натрію; товарів народного споживання. Політика управління персоналом спрямована на розвиток кваліфікації персоналу та залучення талановитої молоді, а також формування корпоративної культури, яка мотивує до самореалізації і досягненню результатів .

Публічне акціонерне товариство “Запоріжкокс” – провідне підприємство коксохімії України, що має повний технологічний цикл переробки коксохімічних продуктів. Багатий досвід роботи на українському та зарубіжному ринках. Підприємство налагодило тісну і плідну співпрацю з українськими та зарубіжними галузевими науково-дослідними інститутами. Запорізький коксохімічний завод має повний комплекс коксохімічного виробництва переробки вугілля, випалювання коксу, уловлювання та виробництва хімічних продуктів коксування. Багато студентів починають свою кар’єру саме тут. На “Ярмарку вакансій -2017” були присутні представники підприємства : начальник ПТО – Ткалич Григорій Михайлович та менеджер персона відділу кадрів та розвитку персоналу – Маножкіна Наталля Андріївна. Вони запрошували студентів на практику і подальше працевлаштування. Починаючи свою трудову діяльність на цьому підприємстві, можна досягти великих висот і побудувати гарну кар’єру.

ДП «НВО« ПХЗ »- одне з провідних підприємств в Україні з виробництва (вибухові речовини, сумішеві тверді ракетні палива), буропідривних робіт, утилізації різних видів боєприпасів, непридатних для зберігання та використання, твердого ракетного палива; проведення наукових досліджень в області розробки високоенергетичних матеріалів і виробів, розробці технології виготовлення і утилізації вибухових матеріалів і виробів, проектування і конструювання, процесів і обладнання для виробництва та утилізації вибухопожежонебезпечних матеріалів та виробів, процесів і нестандартного обладнання для виробництва полімерних і композиційних матеріалів. ДП НВО «Павлоградський хімзавод» презентувала спеціаліст по аналізу ринку праці Асташкіна Євгенія Миколаївна. Вона розповіла студентам про можливості співпраці та успішного працевлаштування. Починаючи свою кар’єру на великому підприємстві, можна забезпечити успішне майбутнє і внести свій вклад в розвиток виробництва.

IT центр “Obscura – Light” ( м. Дніпро), в особі спеціаліста відділу з підбору персоналу Новаковського Андрія Андрійовича, продемонстрував студентам дуже цікаве відео презентацію про програмування та розробку андроїд додатків. Більше 15 студентів спеціальностей ІС і СКС зацікавилися можливістю працевлаштування в компанії.

Представники університету домовилися з птицефабрикою «Оріль – Лідер» про співбесіду з метою проходження практики і перспектив подальшого працевлаштування в компанії студентів спеціальностей АВП і МС, які проживають у м. Камянському.

ПрАТ «Дніпроважмаш» представляв генеральний директор Харченко Володимир Володимирович та співробітник відділу кадрів Віннік Дмитро Михайлович. Це багатогалузевий виробничий комплекс в області важкого машинобудування, який проектує і виробляє обладнання для гірничо-металургійного та енергетичного комплексів. Підприємство гарантує працевлаштування випускників, обіцяє гідний рівень заробітної плати і професійний досвід роботи.

На «Ярмарку вакансій – 2017» були присутні представники таких підприємств
 • ВАТ «Дніпроважмаш»
 • ПАТ «Дніпропетровський агрегатний завод»
 • ТОВ «Першотравеньский машинобудівний завод»
 • ПрАТ «Інтеркерама»
 • ПАТ «Інтерпайп НТЗ»
 • ТОВ «Новомосковський посуд»
 • ПАТ «Ізюмський приладобудівний завод»
 • ТОВ «Дніпровський завод будівельних матеріалів»
 • ВАТ «Запорізький коксохімічний завод»
 • ДПГМЗ «Схід ГЗК»
 • ТОВ «Агрінол»
 • ПрАТ «Євраз ДМЗ»
 • ПАТ «Югцемент»
 • ТОВ компанія «Восток»
 • ДПНВО «Павлоградський хімічний завод»
 • ПАТ «Дніпроазот»
 • ПАТ «Укрсіббанк»
 • Обласний центр зайнятості
 • ПАТ «Миронівський хлібопродукт» КП Птахофабрика «Орельська»
 • ТОВ «Юг-Сінтез»
 • ТОВ НПП «Хемел»
 • DevAtlantSoftware
 • «Гідротех Інжінірінг»
 • OBSCURALIGHT
 • ТОВ «Safe Glass»
 • ТОВ «СіАрЕйч Україна»
 • ТОВ «ЮДК»
 • Таврійська будівельна компанія
 • ТОВ «Агроспейс»
 • ТОВ «Хомер Софтвер Хаус»
 • ТОВ «Малби фудс»
 • ПП «Огурок В.П»
 • ТОВ «Новіс»
 • ДП «Уникти «Динтем»
 • Виробничо поліграфічний комплекс «Весна»
 • ТОВ «Електроград»
 • ТОВ «Фрегат»
 • ТОВ «Інститут ДніпроВНІПІенергопром»
 • ТОВ «Інвентгруп»
 • КП «Теплоенерго»
 • ТОВ «Союз Технопром»
 • ТОВ «Астра»
 • Компанія «Джелоболт»
 • ТОВ ДНЗ «Комільмет»
 • Дніпропетровські міські теплові мережі
 • ПАТ «Бериславський машинобудівний завод»
 • ДП «ЗТМК»
 • ТОВ «ЗІП»
 • ПАТ «Запоріжтрансформатор»
 • ПАТ «Кондитерська фабрика А.В.К.»