II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з хімічних технологій неорганічних речовин

24-26 квітня 2018 рокуна базі вищого навчального закладу ДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет» відбувся II етапВсеукраїнськоїстудентськоїолімпіадиз «Хімічних технологійнеорганічнихречовин».

В Олімпіадіприйнялиучасть18студентівз восьми провідних вузів Украйни: Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного університету «Львівська політехніка», Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут»,Східноукраїнськогонаціонального університету імені Володимира Даля, Черкаського державного технічного університету, Національного університету харчових технологій, Дніпровського державного технічного університету, базового вищого навчального закладуДВНЗ«Українськийдержавний хіміко-технологічний університет».

В перший день проходила реєстраціяучасників Олімпіади, після  якої відбулася екскурсіядо геолого-мінералогічного музею Національного гірничого університету. У супроводі гіду учасники познайомилися з історією музею та оглянули велику експозицію різноманітних, у тому числі і унікальних, мінералогічних зразків.

На урочистому відкритті Олімпіади, яке відбулося 25 квітня, з привітальною промовою виступив голова оргкомітету Олімпіади, ректор базового вищого навчального закладуДВНЗ «Український державний хіміко-технологічний університет», д.т.н., професор Півоваров Олександр Андрійович.

Після пленарного засідання учасники приступили до розв’язання олімпіадних завдань, які складалися з двох частин різних рівнів складності.Роботи учасників оцінювало компетентне журі. Наприкінці другого дня відбулася піша прогулянка з оглядом історичних пам’яток міста.Завершилася вона відвідуванням музею Українського живопису, в якому були представлені роботи дніпровських художників та проходила виставка унікальної тиражної графіки Сальвадора Далі – ілюстрацій до «Божественної комедії» Данте.

За результатами II етапу Всеукраїнської студентської Олімпіади переможцями стали:

• Спеціальний приз «За хімічну ерудицію» – Кутовий  Дмитро  Сергійович (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут »);
  • Спеціальний приз «За оригінальний підхід до рішення технологічних задач» – Недільчук Дарина Сергіївна (Державний вищий навчальний заклад «Український державний хіміко-технологічний університет»);
  • Перше місце – Арлачова Марина Ігорівна (Національний університет харчових технологій);
  • Друге місце – Башмаков Іван Володимирович (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»);
  • Третє місце – Воронова Анастасія Сергіївна (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»)

За оригінальне, нестандартне розв’язання олімпіадних завдань призери Олімпіади були відзначені журі, нагороджені грамотами організаційного комітету Олімпіади та цінними призами.

Кожен учасник Олімпіади отримав іменний Сертифікат.

Результати Олімпіади свідчать про високий рівень професійної підготовки молодих спеціалістів в області хімічних технологій неорганічних речовин, творчий потенціал, талановитість та ініціативність студентської молоді!

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів!