+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

КАФЕДРА ЕНЕРГЕТИКИ

До ліцензування спеціальності:

  • Довідка  про методичне забезпечення навчальних дисциплін з підготовки бакалаврів зі спеціальності 143 Атомна енергетика, що готується  до ліцензування, за матеріалами електронного каталогу бібліотеки ДВНЗ УДХТУ

Дісципліни підготовкина здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за спеціальністю 144 Теплоенергетика

  1. Розрахункові методи і інформатика в теплоенергетиці
  2. Технічна термодинаміка
  3. Тепломасообмін
  4. Джерела теплопостачання промислових підприємств
  5. Математичні методи та моделі в розрахунках енергетичного обладнання на ЕОМ
  6. Нагнітачі та теплові двигуни
  7. Паливо та його спалювання
  8. Теплотехнологічні процеси та установки
  9. Високотемпературні теплотехнологічні процеси та установки
  10. Котельні установки промислових підприємств
  11. Вторинні енергоресурси і енерготехнологічне комбінування в промисловості
  12. Електротермічні установки
  13. Захист навколишнього середовища
  14. Нетрадиційні джерела енергії
  15. Основи конструювання
  16. Проектування, монтаж та експлуатація теплотехнологічного обладнання
  17. Системи виробництва та розподілу енергоносіїв
  18. Теплові мережі

Дісципліни підготовки на здобуття ступеня магістра за спеціальністю 144 Теплоенергетика

  1. Дослідження теплогідродинамічних процесів
  2. Методологія та організація наукових досліджень за темами магістерської роботи
  3. Обладнання та основи проектування об’єктів малої енергетики
  4. Утилізація низькопотенційних енергоресурсів
  5. Менеджмент в енергозбереженні
  6. Енергозбереження в енергетиці та теплотехнологіях
  7. Оптимізація тепломасообмінних процесів і установок
  8. Теплові електричні станції

Дісципліни підготовкина здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра за спеціальністю 143 Атомна енергетика

  1. Інженерна та комп’ютерна графіка
  2. Теоретична механіка
  3. Основи охорони праці
  4. Безпека життєдіяльності
  5. Математичні методи та моделі в розрахунках енергетичного обладнання на ЕОМ
  6. Основи конструювання
  7. Гідрогазодинаміка
  8. Технічна термодинаміка
  9. Тепломасообмін
  10. Електротехніка та електроніка
  11. Ядерні енергетичні реактори
  12. Монтаж та експлуатація обладнання АЕС
  13. Теплообмінні апарати АЕС та технологія теплоносіїв
  14. Парогенератори АЕС
  15. Матеріалознавство та технологія матеріалів
  16. Економіка енергетики
  17. Виробнича практика
  18. Підготовка кваліфікаційної бакалаврської роботи та державна атестація
  19. Введення в спеціальність
  20. Експлуатація та керування ЯПВУ
  21. Розрахункові методи і інформатика в теплоенергетиці
  22. Турбіни АЕС
  23. Насосне та допоміжне обладнання АЕС
  24. АЕС та ТЕС
  25. Ядерна і нейтронна фізика
  26. Паливо та його спалювання
  27. Метрологія, теплотехнічні вимірювання та прилади
  28. Теплогідравлічні процеси в ядерних енергетичних установках
  29. Опір матеріалів
  30. Дозиметрія та захист від випромінювання
  31. Деталі машин

 

Місця роботи випускників
Випускники працюють на посадах головних енергетиків та головних інженерів підприємств, майстрів котельного, турбінного цеху ТЕЦ, АЕС, промислово-опалювальної котельні, інженерів-конструкторів, інженерів теплоенергетичної служби, інженерів-теплоенергетиків цеху, інженерів виробничо-технічного відділу, інженерів теплотехнічної лабораторії, наукових лабораторіях, на посадах управлінських структур і енергетичного менеджменту та ін.

Всі випускники підготовлені і орієнтовані на створення і упровадження у виробництво енергозберігаючих і безвідходних технологій за матеріалами і енергоресурсами. Такі технології упроваджуються на підприємствах, де працюють наші випускники:

  • НАК „Нафтогаз України”, м. Київ;
  • ДТЕК Придніпровська ТЕС, м. Дніпро;
  • ПАТ „Інтерпайп НМТЗ”, м. Новомоскóвськ;
  • ВАТ „Запоріжсталь”, м. Запоріжжя,
  • КП „Павлоградтеплоенерго”, м. Павлоград;
  • ПАТ „Укртатнафта”, м. Кременчук;
  • ДП „Вільногірський державний гірничо-металургійний комбінат”, м. Вільногорськ;
  • ПАТ „Марганецький ГЗК”,  м. Марганець;
  • ДТЕК Криворізької ТЕС, м. Зеленодольськ;
  • ДП „Виробниче об’єднання «Південний машинобудівний завод ім. О. М. Макарова», м. Дніпро;
  • ТОВ „ДніпроВНІПІенергопром”, м. Дніпро;
  • ВАТ „Дніпроазот”, м. Кам’янське;
  • ВАТ „Дніпроважмаш”, м. Дніпро;
  • ВАТ „Трубопрокатний завод ім. К. Лібкнехта”, м. Дніпро;
  • ВАТ „ЄВРАЗ – ДМЗ ім. Петровського”, м. Дніпро;
  • ПАТ „Дніпропетровський агрегатний завод”, м. Дніпро;
  • ВАТ „Дніпрококс”, м. Дніпро;
  • ДП “НВК “Електровозобудування”, м. Дніпро;
  • ПАТ „Дніпрошина”, м. Дніпро;
  • ПАТ „Інтерпайп НТЗ”, м. Дніпро;
  • ДКП „Дніпротепломережа”, м. Дніпро;
  • ЗAT „Завод Дніпропластмас”, м. Дніпро;
  • ВАТ „Стирол”, м. Горлівка;
  • ВАТ „НПТЗ”, м. Нікополь;
  • ПАТ ДТЕК ДНІПРОЕНЕРГО, м. Запоріжжя;
  • ПАТ „АЗОТ”, м. Черкаси;
  • ВП «Южно-Українська АЕС», м. Южноукраїнськ;
  • ВП “Запорізька АЕС”, м. Енергодар;
  • ВП „Хмельницька АЕС,” м.Нетішин;
  • ВП «Рівненська АЕС», м. Вараш.