ФАКУЛЬТЕТ ТЕХНОЛОГІЇ НЕОРГАНІЧНИХ РЕЧОВИН

Сухомлин Дмитро Андрійович

Кандидат хімічних наук, доцент
  2. Заступник декана

Заступник декана з навчальної роботи

Авдієнко Тетяна Миколаївна

Кандидат хімічних наук, доцент
  3. Заступник декана

Заступник декана з виховної роботи

Хлопицький Олексій Олександрович

Кандидат технічних наук, доцент
  4. Диспетчер

Диспетчер

Ломака Ірина Вікторівна

5. Диспетчер

Диспетчер

Варга Ірина Василівна

6. ,

Факультет готує фахівців за ступенем бакалавра, освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста та ступенем магістра за наступними галузями знань:

Галузь знань:10 Природничі науки

Спеціальність: 101 Екологія

Спеціалізація: Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування

Освітня програма:

Галузь знань:16 Хімічна та біоінженерія

Спеціальність: 161 Хімічні технології та інженерія

Спеціалізація: Хімічна технологія

Освітні програми:

Підготовка інженерів-технологів неорганічного профілю у Дніпропетровському хіміко-технологічному інституті розпочалася з моменту його заснування, у 1930 році. Факультет технології неорганічних речовин (ТНР) – найстаріший факультет ВНЗ, був створений у 1953 році, коли значно зросла потреба у високопрофесійних інженерних кадрах для підприємств неорганічної хімії. Засновником факультету був д.т.н., проф. О.В. Баранов.

У теперішній час факультет ТНР являє собою центр неорганічної, фізичної та  аналітичної хімії, а також хімічної технології неорганічних речовин, екології і електрохімічних виробництв, як у м. Дніпропетровську, області та Україні вцілому.

На факультеті в різні роки працювали видатні вчені, викладачі, громадські діячі: академіки Л.В. Писаржевський, В.А. Ройтер, В.В. Стендер, М.О. Лошкарьов, перший міністр вищої освіти незалежної України В.Д. Пархоменко.

Сьогодні на факультеті готують магістрів, спеціалістів і бакалаврів з п’яти спеціальностей. Враховуючи великий попит на кваліфікованих хіміків-неорганіків, створюються сприятливі умови для якісного навчання студентів. Лабораторії кафедр факультету добре оснащені обладнанням. В навчальному процесі впроваджена рейтингова система оцінювання знань студентів. Традиційно особлива увага приділяється науково-дослідній роботі викладачів і студентів.

Щорічне стажування студентів факультету ТНР у Норвегії

Чекаємо з нетерпінням початок першої лекції з водоочищення у великій і світлій аудиторії університету NMBU (Норвегія, м. Ass). Зліва Евеліна Кольцова праворуч Мішура Яна студентки кафедри ТНР та Е, ДВНЗ Український державний хіміко-технологічний університет.

Чекаємо з нетерпінням початок першої лекції з водоочищення у великій і світлій аудиторії університету NMBU (Норвегія, м. Ass). Зліва Евеліна Кольцова праворуч Мішура Яна студентки кафедри ТНР та Е, ДВНЗ Український державний хіміко-технологічний університет.

Шалено красивий і великий головний корпус університету NMBU (Норвегія, м. Ass), де можна легко заблукати. На фото Евеліна Кольцова студентка кафедри ТНР та Е, ДВНЗ Український державний хіміко-технологічний університет.

Студенти та аспіранти ДВНЗ УДХТУХ (Дніпропетровськ,Україна), а також студенти з інших країн, що відпочивають у Данії після здачі іспиту в університеті NMBU (Норвегія, м. Ass)

Міжнародне фото, на якому всі учасники програми Water Project Harmony. Це наша перша спільна фотографія зроблена в момент знайомства.( З 29 студентів та аспірантів на цій фотографії 10 з ДВНЗ УДХТУ (Дніпропетровськ,Україна).

Театр «Опери» (Норвегія). Підприємство з очищення стічних вод (Норвегія).

Керівник проекту «Водна гармонія» професор Харша із студентами

VII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми технології неорганічних речовин та ресурсозбереження» присвячена 85-річчю ДВНЗ УДХТУ

Вступне слово ректора університету проф. Півоварова О.А. на пленарному засіданні

Учасники конференції. Молоді вчені, аспіранти та студенти