ФАКУЛЬТЕТ ТЕХНОЛОГІЇ НЕОРГАНІЧНИХ РЕЧОВИН

адреса: к. 323, головний корпус, просп. Гагаріна, 8, Дніпро, 49005

тел.: +38 (0562) 47-33-24

e-mail: tnr@udhtu.edu.ua

 1. Декан факультету

  image

  Декан

  Сухомлин Дмитро Андрійович

  Кандидат хімічних наук, доцент
 2. Заступник декана

  image

  Заступник декана з навчальної роботи

  Авдієнко Тетяна Миколаївна

  Кандидат хімічних наук, доцент
 3. Заступник декана

  image

  Заступник декана з виховної роботи

  Хлопицький Олексій Олександрович

  Кандидат технічних наук, доцент
 4. Диспетчер

  image

  Диспетчер

  Ломака Ірина Вікторівна

 5. Диспетчер

  image

  Диспетчер

  Варга Ірина Василівна

 6. ,

Факультет готує фахівців за ступенем бакалавра, освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста та ступенем магістра за наступними галузями знань:

Галузь знань:10 Природничі науки

Спеціальність: 101 Екологія

Спеціалізація: Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування

Освітня програма:

Галузь знань:16 Хімічна та біоінженерія

Спеціальність: 161 Хімічні технології та інженерія

Спеціалізація: Хімічна технологія

Освітні програми:Підготовка інженерів-технологів неорганічного профілю у Дніпропетровському хіміко-технологічному інституті розпочалася з моменту його заснування, у 1930 році. Факультет технології неорганічних речовин (ТНР) – найстаріший факультет ВНЗ, був створений у 1953 році, коли значно зросла потреба у високопрофесійних інженерних кадрах для підприємств неорганічної хімії. Засновником факультету був д.т.н., проф. О.В. Баранов.

У теперішній час факультет ТНР являє собою центр неорганічної, фізичної та  аналітичної хімії, а також хімічної технології неорганічних речовин, екології і електрохімічних виробництв, як у м. Дніпропетровську, області та Україні вцілому.

На факультеті в різні роки працювали видатні вчені, викладачі, громадські діячі: академіки Л.В. Писаржевський, В.А. Ройтер, В.В. Стендер, М.О. Лошкарьов, перший міністр вищої освіти незалежної України В.Д. Пархоменко.

Сьогодні на факультеті готують магістрів, спеціалістів і бакалаврів з п’яти спеціальностей. Враховуючи великий попит на кваліфікованих хіміків-неорганіків, створюються сприятливі умови для якісного навчання студентів. Лабораторії кафедр факультету добре оснащені обладнанням. В навчальному процесі впроваджена рейтингова система оцінювання знань студентів. Традиційно особлива увага приділяється науково-дослідній роботі викладачів і студентів.


Щорічне стажування студентів факультету ТНР у Норвегії

Чекаємо з нетерпінням початок першої лекції з водоочищення у великій і світлій аудиторії університету NMBU (Норвегія, м. Ass). Зліва Евеліна Кольцова праворуч Мішура Яна студентки кафедри ТНР та Е, ДВНЗ Український державний хіміко-технологічний університет.

Чекаємо з нетерпінням початок першої лекції з водоочищення у великій і світлій аудиторії університету NMBU (Норвегія, м. Ass). Зліва Евеліна Кольцова праворуч Мішура Яна студентки кафедри ТНР та Е, ДВНЗ Український державний хіміко-технологічний університет.

Шалено красивий і великий головний корпус університету NMBU (Норвегія, м. Ass), де можна легко заблукати. На фото Евеліна Кольцова студентка кафедри ТНР та Е, ДВНЗ Український державний хіміко-технологічний університет.

 

Студенти та аспіранти ДВНЗ УДХТУХ (Дніпропетровськ,Україна), а також студенти з інших країн, що відпочивають у Данії після здачі іспиту в університеті NMBU (Норвегія, м. Ass)

Міжнародне фото, на якому всі учасники програми Water Project Harmony. Це наша перша спільна фотографія зроблена в момент знайомства.( З 29 студентів та аспірантів на цій фотографії 10 з ДВНЗ УДХТУ (Дніпропетровськ,Україна).

   
Театр «Опери» (Норвегія). Підприємство з очищення стічних вод (Норвегія).


Керівник проекту «Водна гармонія» професор Харша із студентами


VII Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми технології неорганічних речовин та ресурсозбереження» присвячена 85-річчю ДВНЗ УДХТУ


Вступне слово ректора університету проф. Півоварова О.А. на пленарному засіданні

 
Учасники конференції. Молоді вчені, аспіранти та студенти


Зимова красуня-2014


Переможниця конкурсу у номінації «Міс глядацьких симпатій» (Залужна Анастасія)


ІГРИ КВК


Команда КВК


Студентська весна

 
Команда факультету ТНР (2015 рік)


Комітет у справах молоді


Найактивніші та найпрекрасніші представники комітету