+38 (0562) 47 - 46 - 70 , Приймальна комісія: тел: +38 (0562) 47 - 34 - 49 udhtu@udhtu.edu.ua
Обрати сторінку

Виробнича практика студентів факультету ОТС на ТОВ «Новомосковський посуд» в м.Новомосковськ

23 квітня 2018 року в рамках проходження виробничої практики студенти-технологи  4-го курсу факультету ОТС та керівники практики – доценти каф. ХТКС Нагорна Т.І. і Науменко С.Ю. відвідали ТОВ «Новомосковський посуд» в м.Новомосковськ. Студентів та керівників практики радо зустріла завідувач емалевої лабораторії Терновська Людмила Антонівна (випускниця нашої кафедри). Вона розповіла про нові тенденції сучасної технології виробництва емальованого посуду та нові бренди підприємства – «Ідилія» та «Лаурель». Технолог цеху, Хохлов Максим Андрійович (також випускник ДВНЗ УДХТУ, к.т.н.) ознайомив студентів з основними технологічними операціями на ділянках підприємства. Живий інтерес у студентів викликали процеси нанесення шлікера на посуд на напівавтоматах та декорування виробів, також їх  вразив сучасний різноманітний  дизайн емальованих виробів. Отже, проходження виробничої практики на підприємствах галузі є основою для підготовки майбутніх висококваліфікованих фахівців.