До уваги школярів 10-11 класів!

Розпочала роботу Школа Хіміка (ауд.316 головний корпус УДХТУ)


Школа юного хіміка на базі ДХТІ почала свою діяльність на початку 60-тих років ХХ сторіччя, а у 1999 році поновила свою роботу у новому статусі, як Школа хіміка при УДХТУ. За десять років (1999–2009) у роботі Школи хіміка прийняли участь близько 350 учнів шкіл міста Дніпропетровська, Дніпропетровської області та хіміко-екологічного ліцею. За цей час рекомендовано до вступу в університет 188 слухачів Школи хіміка, з яких 157 стали студентами ДВНЗ УДХТУ.

Для проведення занять у Школі хіміка залучені провідні вчені та викладачі кафедр неорганічної, фізичної, аналітичної, органічної хімії та технічної електрохімії. Кожного року лекції з актуальних питань хімічної науки та сучасних технологій читають д.х.н. професори К.С. Бурмістров, В.Г. Нефедов, О.В. Просяник, В.І. Ткач, О.В. Штеменко та багато інших.

Для слухачів Школи хіміка не тільки читаються цікаві лекції, але й проводяться практичні та лабораторні заняття з використанням матеріально-технічної бази кафедр університету.

Найбільш талановиті слухачі Школи хіміка виконують науково-дослідну роботу на кафедрах університету, готують наукові реферати та беруть участь у проведенні наукових конференцій.

Школа хіміка має свої філіали у містах Дніпропетровської та Запорізької областей: Синельниково та Енергодар.

    

Інформацію про роботу Школи хіміка можна отримати за телефоном (0562) 47-06-72

План роботи "Школи хіміка"